Registered Reenactors

Registered Reenactors

The following reenactors are registered for the 156th Gettysburg Reenactment.

LAST NAME FIRST NAME UNIT
ABATE SAMI 7TH NJ INF CO D
ACHENBOCH VINCENT 2ND US CAV
ADAMS JIM 6TH NY INDEP BATTERY
AITKIN RALPH CWIA
ANDERSON CINDY A 51ST VA INF CO D
APPELT HENDRINA BATTERY M 2ND US ART
APPELT STEVE BATTERY M 2ND US ART
ARMSTRONG GARTH 28TH MASS
AUTENRIETH LILY 1ST PA RIFLES CO B
AUTENRIETH LUKE 1ST PA RIFLES CO B
AUTENRIETH SARA 1ST PA RIFLES CO B
AVERY ALAN KNIBBS BATTERY
AVOSSO SR EDWARD 4TH US LT ARTILLERY
BAILY ABIGAIL 4TH US LT ARTILLERY
BAILY LILLIAN 4TH US LT ARTILLERY
BAILY ROBERT 4TH US LT ARTILLERY
BAKER JEREMY D 47TH VA INF CO I
BALL SAVAUNAH GOVERNOR GAURDS MESS
BALLARD TED BATTERY M 2ND US ART
BANE BOB 97TH PVI
BANSNER STEVE 93RD PVI
BARAN CHRIS 54TH PA
BARD KAIDEN 3RD MD CO D
BARD KAIDEN 3RD MD INF CO D
BARD SHELBY 3RD MD CO D
BARD SHELBY 3RD MD INF CO D
BARD STEVE 3RD MD CO D
BARD STEVE 3RD MD INF CO D
BARNES MIKE 44TH VA INF CO H
BARNHARDT WILLIAM 3RD US BATTERY C
BASTIAN GEORGE 1ST WV CAV
BAUBLITZ ALEC 61ST PVI
BAUBLITZ AVAH 61ST PVI
BAUBLITZ CHRIS 61ST PVI
BAUBLITZ EMILY 61ST PVI
BAUMGARDNER BRYAN 61ST PVI
BAUMGARDNER EVELYN 61ST PVI
BAUMGARDNER VICTORIA 61ST PVI
BEACH BASHA STRIBLINGS BATTERY
BEACH TOM STRIBLINGS BATTERY
BEAM GABRIEL 54TH PVI
BEARDSLEY BILL CARLINS BATTERY D
BELGIE SR MICHAEL J MIFFLIN GUARD
BENHARDT ADELE 2ND TX – 11TH VA
BENHARDT DONN 2ND TX – 11TH VA
BENNER MARK 7TH TN INF CO A
BENNETT GREG 18TH VA CAV
BIDDLE CHARLES 4TH MD LT ART
BIDDLE EMILY 4TH MD LT ART
BILZ ELLIE 2ND US INF
BILZ RICK 2ND US INF
BISHOP WILLIAM D LONGSTREETS CORPS STAFF
BLACK BRYON C 142ND PVI CO F
BLACK JILL 142ND PVI CO F
BLASKEY III MARTIN 7TH NJ INF CO D
BLAYLOCK JAMES 42ND PVI BUCKTAILS
BODNAR JOE 1ST WV CAV
BODNAR MAURENN 1ST WV CAV
BOGONVICH DAVE CARLINS BATTERY D
BONGIOVANNI BOB 6TH NY INDEP BATTERY
BOOTH BRANDON LH
BOSTAPH DONNA CARPENTERS BATTERY
BOSTAPH ERIC CARPENTERS BATTERY
BOURGET DENISE R FEDERAL GENERAL CORPS
BOURGET PAUL A FEDERAL GENERAL CORPS
BOWMAN SCOT 28TH VA CO D
BOYKIN VOLPE 59TH VA INF
BOZEMAN AUBREY 2ND US CAV
BOZEMAN EMILY 2ND US CAV
BOZEMAN TRAVIS 2ND US CAV
BRADY SHEREE 3RD US INF CO B
BRINKMAN PAUL 67TH NYVI
BROOKS KATIE 141ST PVI CO A
BROSKY JEFFREY 4TH MD LT ART
BROWN BRENDA H 2ND US CAV CO H
BROWN CARLA 7TH TN INF CO A
BROWN HAROLD 7TH TN INF CO A
BROWN LOGAN 7TH MD INF REGT
BUCHEN CYNTHIA 4TH MD LT ART
BUCHEN JEAN ROGER 4TH MD LT ART
BURCH TERESA 4TH MD LT ART
BURGESS JOE STRIBLINGS BATTERY
BUSH JEFF 7TH MD INF REGT
BYRD RICHARD L FEDERAL GENERALS CORPS
CALLISON KIRK RMJC
CALLISON MARIA RMJC
CAPRITTI ADAM 7TH NJ INF CO D
CARLBERG GARY CWIA
CARON JAMES F FVB
CARROLL CHRIS 1ST WV INF CO A
CARROLL PATRICIA 1ST WV INF CO A
CARROLL PATRICK 1ST WV INF CO A
CATALFUMO JOHN 1ST PA CAV
CHAZIN BRIANNA 7TH TN INF CO A
CHEMAN STEPHANIE 27TH VA INF CO G
CHEMAN TOM 27TH VA INF CO G
CHU RUSSELL 11TH VA INF CO G
CICERO RJ LEES LIEUTENANTS
CLEMENTS LOY 2ND MD CAV BN
CLOSER CINDY 1ST SC CO A
COCHRANE JIM KNIBBS BATTERY
CODDINGTON KATHY CWIA
CODDINGTON NEIL CWIA
COHEN JEFFREY 6TH NY INDEP BATTERY
COLEMAN DUSTIN 138TH PA CO B
COLEMAN GARRETT 138TH PA CO B
COLEMAN TERRI 138TH PA CO B
COLLINS JAMES O CARPENTERS BATTERY
COLLINS MIKE 12TH GA INF CO G
COMMERO JR JOHN A 30TH PA INF CO E
CONGER ROBERT 142ND PVI CO G
CONLEY DENNIS 87TH PA INF CO C
COOK GLENN 7TH TN INF CO A
COOKE CONNOR 7TH NJ INF CO D
COOKE STEVE 7TH NJ INF CO D
COPELLO CHUCK 42ND PVI BUCKTAILS
COSENTINO ERIC 7TH TN INF CO A
CRABILL RANDY 13TH VA CAV
CURCIO IRENE 14TH NJ INF CO H
CURCIO JESSIE 14TH NJ INF CO H
CURCIO STEVEN 14TH NJ INF CO H
CURCIO STEVIE 14TH NJ INF CO H
CURK JOHN KNIBBS BATTERY
CURTIS BRIAN 97TH PA INF
DAIGLE RYAN 35TH VA CAV CO A
DANIELS ROBERT 1ST OH LT ART BATTERY A
DAVID CAROL LH
DAVIS GLENN 7TH MD INF REGT
DEAN III WARREN C 59TH VA INF
DEAN JR WARREN 59TH VA INF
DEBO DIANE COOPERS BATT B 1ST PA ART
DEBO SCOTT COOPERS BATT B 1ST PA ART
DEBORD AMY GOVERNOR GAURDS MESS
DEBORD EMMA GOVERNOR GAURDS MESS
DEBORD MALACHI GOVERNOR GAURDS MESS
DEBORD WILLIAM GOVERNOR GAURDS MESS
DEGRAVE DALE STRIBLINGS BATTERY
DELBAUGH JAMES 1ST SC INF
DELLINGER SHAWN 33RD VA INF CO D
DELSUEY PAT CARLINS BATTERY D
DENISEWICZ BRIAN 18TH VA CAV
DENISEWICZ TAMARA 18TH VA CAV
DESHONG STEVEN 3RD MD CO D
DEVOR MATT STRIBLINGS BATTERY
DEWALT DENNIS COOPERS BATT B 1ST PA ART
DI DAVIDE BARRY FEDERAL GENERALS CORPS
DI DAVIDE JULIE FEDERAL GENERALS CORPS
DICEMBRINO TYLER 6TH NY INDEP BATTERY
DIEZMAN SCOTT 7TH MD INF REGT
DILLON HARRY 139TH PVI
DILLON RHONDA 139TH PVI
DILLON RYLEIGH 139TH PVI
DIPAMPHILIS RICK 7TH NJ INF CO D
DISCUILLO EFFIE 1ST VA INF CO D
DISCUILLO JAMES 1ST VA INF CO D
DOERZBAUHER RALPH 3RD PA VOL BATTERY B
DOLAN CONNOR 4TH MD LT ARTILLERY
DOLAN MICHAEL P 4TH MD LT ARTILLERY
DOLBIN DON 139TH PVI
DOLBIN KYLE 139TH PVI
DOLBIN MARGARET 139TH PVI
DONNELLY MARIE PATRIOT DAUGHTERS OF LANCASTER
DONNELLY PHILIP 3RD US ART BATTERY C
DORSCH JOHN 22ND NC INF CO A
DORSEY JUSTIN 139TH PVI CO F
DOUGLASS JOHN STRIBLINGS BATTERY
DUNMIRE RICK 3RD PA VOL BATTERY B
EARLY TRINA COOPERS BATT B 1ST PA ART
ECKERT MICHAEL MCCLANAHANS BATTERY
EVANS TIM 7TH TN INF CO A
FAHEY FINLEY 2ND MD CAV BN
FAHEY MAC 2ND MD CAV BN
FAHEY MOLLY 2ND MD CAV BN
FAHEY PATRICK M 2ND MD CAV BN
FAHEY PJ 2ND MD CAV BN
FARLEY ALAN RMJC
FARLEY FAITH RMJC
FARMER RICHARD 1ST PA VI CO D
FAVORS JOHN STRIBLINGS BATTERY
FAY AUSTIN 13TH VA CAV
FAY DAVID 13TH VA CAV
FELUX MICHELLE ELI 3RD MD INF CO B
FICARELLA ANNE 6TH NY INDEP BATTERY
FICARELLA ELIO 6TH NY INDEP BATTERY
FICARELLA MAX 6TH NY INDEP BATTERY
FIOCCO ERIC 6TH NY INDEP BATTERY
FISHER BILL 3RD PA VOL BATTERY B
FLICKINGER JOHN 1ST SC CO A
FOSTER DOUG 42ND PVI BUCKTAILS
FRANZONI OLGA 3RD US INF CO B
FRANZONI STEPHEN 3RD US INF CO B
FULD JOHN CWIA
FULFORD TONY LH
FULMER RONALD D COOPERS BATT B 1ST PA LT ART
FULMER RONALD F COOPERS BATT B 1ST PA LT ART
FUNK D ED INDEP
FUNK DONALD F INDEP
FUNK HUNTER INDEP
FUNK LLOYD GEORGE INDEP
FUNK JR JOSEPH W INDEP
GALLAHER DARREN 54TH PVI
GEITER PAIGE 4TH NC CAV CO B
GEITER SEAN 4TH NC CAV CO B
GEITER STEPHANIE 4TH NC CAV CO B
GEMME TIM 21ST GA VI
GINGERICH CHRIS CWIA
GLASSMANN STEVE 2ND MD CAV BN
GLASSMANN SYLVIA 2ND MD CAV BN
GLEASON MICHAEL 149TH PA BUCKTAILS
GLEASON NAOMI 149TH PA BUCKTAILS
GLOSSER JORDAN 1ST OH LT ART BATTERY A
GOLDEN BRADY 3RD MD CO D
GOLDEN BRODY 3RD MD INF CO D
GOSMEYER KATIE 7TH MD INF REGT
GRAHE GORDON 7TH TN INF CO A
GRIFFEY AMELIA CARPENTERS BATTERY
GRIFFEY CHRISTINA CARPENTERS BATTERY
GRIFFEY ERICH CARPENTERS BATTERY
GRIFFEY LUCILIA CARPENTERS BATTERY
GRIFFEY ROCO CARPENTERS BATTERY
GRIFFIN JIM 8TH VA INF CO F&I
GRIFFITHS JOHN G 1ST PA RSV
GROFF ALEX 7TH NJ INF CO D
GROFF SHERRI 7TH NJ INF CO D
GUNSTONE WAYNE 139TH PA INF
GUYER DALE COOPERS BATT B 1ST PA ART
GUYER ROSEMARY COOPERS BATT B 1ST PA ART
HACKER DANIEL 21ST GA VI
HACKER JOSH 21ST GA VI
HAINES DAVID L ANV HQ
HAINES JENNIFER L ANV HQ
HALL CHUCK CARLINS BATTERY D
HALL CRAIG IRISH BG RECRUITING DETACHMENT
HALL HATTIE 13TH VA CAV CO I
HALL HIMMY 13TH VA CAV CO I
HALL JOE 7TH TN INF CO A
HALLETT BILL LH
HALLETT LIZ LH
HALLINEN MIKE 59TH VA INF
HALLINEN NANCY 59TH VA INF
HAND ANNE 2ND MD CAV BN
HAND PAUL 2ND MD CAV BN
HARKER HAROLD RMJC
HARPER DALE KNIBBS BATTERY
HARRIS JOSHUA 7TH MD INF REGT
HARRIS KEVIN 7TH MD INF REGT
HARRISON JEFFRY C 2ND US CAV CO H
HART BILL 7TH MD INF REGT
HARTER CINDY 3RD PA VOL BATTERY B
HARTER COREY 3RD PA VOL BATTERY B
HARTER DYLAN 3RD PA VOL BATTERY B
HAYNES JOHN 97TH PVI
HAYWARD BONNIE 2ND MD CAV BN
HAYWARD KARA 2ND MD CAV BN
HAYWARD KYLE 2ND MD CAV BN
HAYWARD SCOTT 2ND MD CAV BN
HEACOX CAROL BEDFORD LT ARTILLERY
HEFFNER GEORGE 18TH NY CAV
HELMS GLENDA 14TH VA CAV CO H
HENRY BOB BEDFORD LT ARTILLERY
HENSHAW TONY 18TH VA CAV
HENSON JAY FVB HQ STAFF
HERRING PAUL L 149TH PVI
HESTER ROBERT RMJC
HEYNE DAVE FVB HQ STAFF
HICKMAN BRENT 20TH ME VI REGT
HILL RICK 59TH VA INF
HILL STERLING 59TH VA INF
HILL TONYA 59TH VA INF
HILLS DAVE 139TH PVI
HILLS KAREN 139TH PVI
HILT STEVEN 3RD US INF CO B
HINES SHERRI FVB HQ STAFF
HOLIDAY JOAN INDEP
HOLZBACH CHERYL 14TH VA CAV CO H
HOOVER ALICIA CARPENTERS BATTERY
HOPPER-RIORDAN TRACY L LEES LIEUTENANTS
HOWELL DEBBIE 33RD VA INF CO D
HOWELL DOUG 33RD VA INF CO D
HUMMEL JOEL CWIA
HUMMEL MICHELLE 139TH PVI
HUSTLER DAVID R CARPERTERS BATTERY
INGALLS JR JOHN RMJC
INGRAM JOSH 21ST GA VI
IRVING EMILY 54TH PA INF
IRVING NATHAN 54TH PA INF
JACKSON KELLI ANV HEADQUARTERS
JACKSON WS ANV HEADQUARTERS
JAY ANNA 6TH NY INDEP BATTERY
JAY JOSHUA 6TH NY INDEP BATTERY
JENNETTE JAKE ANV HEADQUARTERS
JOHNSON CHRIS 42ND PVI BUCKTAILS
JOHNSON SHAWN 47TH VA INF
JONES BILL 139TH PVI
JONES HARRY 139TH PVI
JONES RENEE 139TH PVI
JONES SIERRA 139TH PVI
JOYCE JEFF 7TH MD INF REGT
JUDY DAVID MCCLANAHANS BATTERY
JUDY SUSAN MCCLANAHANS BATTERY
KALER ANGELA CWIA
KALER MARK CWIA
KALER ZANIACA CWIA
KARL ANDREW LEES LIEUTENANTS
KARL CYNTHIA LEES LIEUTENANTS
KELLER WENDY FVB HQ STAFF
KELLY AILEEN LH
KENNY SHAWN 7TH NJ INF CO D
KEYES HILARY 142ND PVI CO F
KEYES RICH 142ND PVI CO F
KISTNER GENE COOPERS BATT B 1ST PA ART
KJWIECIEN JOHN S USV HQ
KLEIN RAY HURTS BATTERY CO B
KLINE BARRY CWIA
KLINE GREG COOPERS BATT B 1ST PA ART
KLINE LOGAN PA BUCKTAILS CO G
KOHAN GEORGE 54TH PA INF
KORNDOEFER TIM FVB HQ STAFF
KOVAL LARRY M 27TH VA INF
KRESSIN MIKE STRIBLINGS BATTERY
KROMER MIKE STRIBLINGS BATTERY
KUHN STEVE US ART RSV STAFF
KULIKOWSKI MIKE 59TH VA INF
LAFFERTY SARAH 7TH MD INF REGT
LANE ZACH 1ST WV CAV
LATHUM ANN 59TH VA INF
LAUBACHER MARK 1ST OH LT ART BATTERY A
LAYMAN JAKE 20TH CT VOL
LAYMAN JORN 20TH CT VOL
LEACH KEVIN CARLINS BATTERY D
LEE CHARLES 4TH MD LT ART
LEE GABRIELLE 4TH MD LT ART
LEFKO ANDREW 97TH PVI
LEFKO BRIAN 97TH PVI
LENZE HERMAN 42ND PVI BUCKTAILS
LEONARD BILL US ART RSV STAFF
LESTER JAKOB 1ST WV INF CO A
LIDDICK TROY COOPERS BATT B 1ST PA ART
LIME CHRISTOPHER 2ND MD CAV BN
LIMMER DAVID 44TH VA INF CO H
LINN TIMON CWIA
LOHR BOB STRIBLINGS BATTERY
LOMELI JUAN 54TH PVI
LONGNECKER GROVER CWIA
LONGNECKER RICHARD CWIA
LONGNECKER WILLARD CWIA
LONGO DAVE 21ST GA VI
LONGO HENRY 21ST GA VI
LONGO MERVIN 21ST GA VI
LONGO RACHEL 21ST GA VI
LOUTTIT RALPH L LEES LIEUTENANTS
LYNCH JAMES US ART RSV STAFF
MACLEAN DAVID HARNEY RELIEF SOCIETY
MADERE KENT 4TH US LT ARTILLERY
MANN ED LEES LIEUTENANTS
MARSHALL JAMES E 51ST VA VI CO D
MATTHAEI GARY FVB HQ STAFF
MCCALL ABIGAEL 4TH MD LT ART
MCCALL DAWN 4TH MD LT ART
MCCALL GRACE 4TH MD LT ART
MCCARTY STEVE RMJC
MCCAULEY PATRICK 7TH NJ INF CO D
MCCREERY ALY 18TH VA CAV
MCCREERY DAVID 18TH VA CAV
MCCREERY KATLIN 18TH VA CAV
MCDERMOTT BUTCH RMJC
MCDERMOTT JANICE RMJC
MCLAUGHLIN III CLIFFORD 19TH OH LT ARTILLERY
MCNAMARA JIM RMJC
MCNIERNEY MARK USV STAFF
MEADOR KEN 51ST VA CO D
MEADOR MARTHA 51ST VA CO D
MEIERS ROLAND BEDFORD LT ARTILLERY
MENZEL KEVIN 4TH MD LT ART
MENZEL MICHAEL 4TH MD LT ART
MERKEL LOIS 2ND MD CAV BN
MERKEL RICHARD 2ND MD CAV BN
MESIMER CHRIS 47TH VA INF CO I
MESIMER MAKENZIE 47TH VA INF CO I
MESSICK KIRK 7TH TN INF CO A
METZGER SHARON US ART RSV STAFF
MIKELS ANDON KNIBBS BATTERY
MIKELS ROSS KNIBBS BATTERY
MILBY MARK BATTERY M 2ND US ART
MILLER DOMINISH 87TH PA INF CO C
MILLER SUE 142ND PVI
MILLER TONY 142ND PVI
MISHLER DARRIN 19TH OH LT ARTILLERY
MISHLER SARRAH 19TH OH LT ARTILLERY
MITCHELL DAVID CARPENTERS BATTERY
MOATZ CATHLENE 1ST WV CAV
MONTANARY BILL BATTERY M 2ND US ART
MONZI ABIGAIL 61ST PVI
MONZI CHRIS 61ST PVI
MONZI JULIE 61ST PVI
MOODY MARC CWIA
MOORE CAITLYN 59TH VA INF
MOSES CYNTHIA B 142ND PVI
MOSES II RICHARD J 142ND PVI
MOSHER RICK 142ND PVI CO G
MOSHER RICK 142ND PVI CO G
MOSS ANN C US ART RSV HQ
MOSS LESYA A US ART RSV HQ
MOSS WILLIAM N US ART RSV HQ
MOSSBRUCKER FRED 7TH NJ INF CO D
MUELLER RUDY 142ND PVI CO G
MULLEN DON CWIA
MURPHY MICHAEL FVB STAFF 2ND REGT
MURRAY DALE RMJC
NAGLE RON 3RD PA VOL BATTERY B
NEAMAND DENNIS 7TH TN INF CO A
NELSON GARY 3RD MD CO D
NEWMAN WAYNE ANV HEADQUARTERS
NICHOLSON ABBIE 47TH VA INF CO I
NORTHRUP PETE 12TH GA INF CO G
NOSAY WESLEY CWIA
ODELL STACEY 21ST GA VI
OPDENAKER JIM FEDERAL GENERALS CORP
ORAVEC KIRSTGEN 54TH PVI
OWENS JR JOSEPH R 51ST VA INF CO D
PACINI MICHELE LH
PACINI STEVEN P LH
PAMULA BARRY 1ST NC REILLYS BATT D
PAMULA BETH 1ST NC REILLYS BATT D
PAPAVASILIS ELEFTERIA 1ST VA INF
PARRY ADAM 54TH PA INF
PARRY ELI 54TH PA INF
PARRY LEYTON 54TH PA INF
PATERSON JR DAN 7TH MD INF REGT
PAULES GARY 35TH VA CAV
PAYNTER ANITA PATRIOT DAUGHTERS OF LANCASTER
PENNOCK JANE L 142ND PA
PERKINSON WILL LONGSTREET CORPS STAFF
PERKINSON WILL LONGSTREET CORPS STAFF
PERRY JOHN 2ND US CAV
PERRY SANDRA 2ND US CAV
PETERS PETE CWIA
PETERS SHARON 4TH MD LT ART
PETRO BRUCE 149TH PVI
PETRO CHASE 149TH PVI
PETRO MICHELE 149TH PVI
PETRO MILLI 149TH PVI
PIETTE NATHAN 18TH VA CAV
PITCHER KALIKA 4TH MD LT ART
PITCHER ROBERT H 4TH MD LT ART
PITTS TERRY 59TH VA INF
PLUNKETT TERRY 7TH TN INF CO A
POLLACK JENNIFER CWIA
POWELL BRIAN 1ST VA
POWELL TONY 1ST VA
PRASSE HANK 11TH VA INF CO G
PRATT SHAWN 7TH NJ INF CO D
PRICE JOE 3RD MD INF CO D
PUCCETTI JOSEPH 2ND NJ CAVALRY
PUCCETTI MICHAEL 2ND NJ CAVALRY
PUET JOSEPH G LH
PUETZ BRITTANY BATTERY M 2ND US ART
PUETZ CHRIS BATTERY M 2ND US ART
PUETZ SUZANNE BATTERY M 2ND US ART
PULLEN RICHARD T 12TH US INF CO A
PUTILLION PRESTON 42ND PVRC BUCKTAILS
RAMPULLA ANTHONY J INDEP
REARICK DUANE 1ST NC REILLYS BATT D
REARICK KAREN 1ST NC REILLYS BATT D
REEB ELIZABETH 1ST OH LT ART BATTERY A
REYNOLDS BRANDON 14TH VA CAV CO H
RICHARD JEFF 14TH NC INF CO I
RICHARD LAWRENCE 14TH NC INF CO I
RINGIS MARTY BATTERY M 2ND US ART
RIORDAN STEPHEN J LEES LIEUTENANTS
RISHEL SARA 1ST OH LT ART BATTERY A
ROBERSON KEVIN 35TH BN VA CAV
ROBINSON KRISTEN 28TH VA INF CO D
ROBINSON MIKE 28TH VA INF CO D
ROCKWELL PAMELA 142ND PA INF CO F
RODRIGUEZ AL 1SP PA VOL CAV
RODRIGUEZ MARIA 1SP PA VOL CAV
ROLSTON NATHAN CARLINS BATTERY D
ROLSTON RYAN CARLINS BATTERY D
ROLSTON WYATT CARLINS BATTERY D
ROONEY DEE 1ST NC REILLYS BADDERY D
ROSZAK JIM 3RD PA VOL BATTERY B
ROTH ARTHUR CWIA
ROYER DYLAN 2ND MD CAV BN
ROYER WILLIAM 2ND MD CAV BN
RUCKER IRENE FEDERAL GENERALS CORPS
RUSSELL BILL 47TH VA INF
RYALL ELIZABETH LH
RYALL RACHEL LH
RYAN BOB USV SIGNAL CORPS
RYAN JORDAN USV SIGNAL CORPS
RYKACZEWSKI ROB 22ND NC INF CO A
SABOL HEIDI 1ST PA RESERVES CO D
SABOL KYLE 1ST PA RESERVES CO D
SALE CHRIS 1ST SC CO A
SAUNDERS JIMMY 59TH VA INF
SCHAAR AURORA A 1ST WV CAV CO C
SCHAFER JOSEPH FEDERAL GENERALS CORP
SCHLOTTER III JOHN FEDERAL GENERALS CORPS
SCHWETJE ERIK 7TH MD INF REGT
SCOTT CAROL PATRIOT DAUGHTERS OF LANCASTER
SEDLOCK JULIA ANN CWIA
SEFNER RANDY 59TH VA INF
SHAJARI AIDAN LH
SHAW LAURA 139TH PA
SHERMER RICHARD 139TH PVI
SHERMER ZACHARY 139TH PVI
SHERRY BERNIE CARPENTERS BATTERY
SHERRY SUSAN CARPENTERS BATTERY
SHIMP ERMAL 1ST OH LT ART BATT A
SHIPLEY EVERETT 2ND MD CAV BN
SHIPLEY GARRETT 2ND MD CAV BN
SHIPLEY RUTH 2ND MD CAV BN
SHROYER KEVIN 11TH VA INF CO G
SHUMATE BECKY RMJC
SMALL DALE FEDERAL GENERALS CORPS
SMITH CANDACE 142ND PA
SMITH CANDACE 142ND PVI
SMITH CASEY 4TH US LT ARTILLERY
SMITH RANDALL 4TH US LT ARTILLERY
SMITH REMMINGTON 4TH US LT ARTILLERY
SMITH TERREN 4TH US LT ARTILLERY
SNACKER-JOHNSON TAMARA 42ND PVI BUCKTAILS
SNOW SHERIE LYNN 54TH PVI CO A
SNOW WILLIAM SCOTT 54TH PVI CO A
SNYDER DOUG FVB HQ STAFF
SPEER KYLE COOPERS BATT B 1ST PA ART
SPILLER SUSAN PATRIOT DAUGHTERS OF LANCASTER
SPINNER DAN 12TH GA INF CO G
ST JOHN LEROY 24TH MI INF IRON BG
ST JOHN SHIRLEY 24TH MI INF IRON BG
STAHLEY ERIC US ART RSV STAFF
STANDARD JAMES FVB STAFF
STANDARD WENDY FVB STAFF
STEGMUELLER MICHAEL 28TH VA INF
STELTZ ANGELA 1ST WV CAV
STEPNOSKY SCOTT 1ST WV CAV
STEPNOWSKI MICHAEL 1ST WV CAV
STRAWN DAVID CWIA
STRAWN RYAN CWIA
STULL GREG LEES LIEUTENANTS
STULL SHERRI LEES LIEUTENANTS
SWAIN ALEX STRIBLINGS BATTERY
SWARTZ EDWARD CWIA
SWEIGARD BECKY 139TH PVI
SWEIGARD KENNETH 139TH PVI
SWEIGARD MICHAEL 139TH PVI
SWEIGARD WYATT 139TH PVI
SWOPE DON 3RD MD INF CO D
SWOPE DONALD 3RD MD CO D
SWOPE ZACH 3RD MD CO D
SWOPE ZACH 3RD MD INF CO D
SYROPOULOS NICK LONGSTREETS CORPS HQ
TATE AMANDA 47TH VA INF CO I
TATE JEREMY 47TH VA INF CO I
TAYLOR BRIAN 19TH OH LT ARTILLERY
THALHAUSER STEVE 142ND PVI CO F
THOMAS MIKE MCCLANAHANS BATTERY
THOMPSON DAVE BATTERY M 2ND US ART
TIGHE JOHNNY 12TH GA INF CO G
TILLEY MARK CWIA
TITUS HARRY 1ST NC REILLYS BATT D
TITZEL MARK 3RD PA VOL BATTERY B
TOLBERT CHRISTINE FVB HQ STAFF
TOMASELLO FRANK 7TH NJ INF CO D
TRAMONTINA MARK 142ND PVI CO G
TRAMONTINA MONICA 142ND PVI CO G
TULLO STEVE 12TH GA INF CO G
TYRRELL ELAINE BEDFORD LT ARTILLERY
TYRRELL JILL BEDFORD LT ARTILLERY
TYRRELL STEPHEN BEDFORD LT ARTILLERY
UTLEY CHRIS RMJC
UTLEY MICHAEL RMJC
UTLEY NOAH RMJC
UTLEY VIRGINIA RMJC
VAUGHAN BEVERLY CARPENTERS BATTERY
VAUGHAN SAM CARPENTERS BATTERY
VAUGHN SCOTT 22ND NC INF CO A
VEIRS CELESTE STRIBLINGS BATTERY
VETTER FRANK MCCLANAHANS BATTERY
VIRANDO TONY LEES LIEUTENANTS
VIZZARD STEVE 7TH TN INF CO A
WACHTER MATTHEW 97TH PVI CO B
WACHTER SCOTT 97TH PVI CO B
WALLACE SCOTT COOPERS BATT B 1ST PA ART
WANKEL AMBERLEIGH 47TH VA INF CO I
WANKEL RYAN 47TH VA INF CO I
WARD ABBI 1ST WV INF CO A
WARD BRIAN 1ST WV INF CO A
WARD CHRISTINA 1ST WV INF CO A
WARD WILLIAM 1ST WV INF CO A
WARNEKA ANN C 3RD US INF REGT CO B
WASHBURN SAMUEL CWIA
WATKINS MARIAN 4TH US LT ARTILLERY
WATKINS MARTA 4TH US LT ARTILLERY
WEISS JAMES LH
WEISS PAULETTE LH
WERT BARRY ANV 10TH BN STAFF
WERTMAN FRED A 5TH PA RSV
WEYANDT STEVE 3RD PA VOL BATTERY B
WHEAT CARROLL 1ST VA INF CO D
WHITLEY DON 1ST PA RSV CO D
WHITLEY GABRIELLE 1ST PA RSV CO D
WHITLEY KRYSTLE 1ST PA RSV CO D
WICHTENDAHL KELLY CWIA
WICHTENDAHL KYLE CWIA
WILLIAMS PAUL MCCLANAHANS BATTERY
WILSON CONNOR BEDFORD LT ARTILLERY
WILSON KATY BEDFORD LT ARTILLERY
WILSON MYRON BEDFORD LT ARTILLERY
WILT SANDRA COOPERS BATT B 1ST PA ART
WINDER PAUL 4TH US LT ARTILLERY
WING FRAN 21ST GA VI
WITHROW BRIAN CWIA
WITHROW JOSHUA CWIA
WITMER AUSTIN 139TH PVI
YAHNKE DAVID 88TH NY IRISH BG
YLRICH LEW FVB HQ STAFF
YOHE DEB 19TH OH LT ARTILLERY
YOHE JON 19TH OH LT ARTILLERY
YOUNG DREW 12TH GA INF CO G
ZAHORCAK GEORGE 97TH PVI
ZAHORCAK MARCIA 97TH PVI
ZAHORCAK SASHA 97TH PVI
ZAMORSKI EDWARD CWIA
ZAMORSKI PAULINE CWIA
ZANONI LINDA FEDERAL GENERALS CORPS
ZANONI RONALD P FEDERAL GENERALS CORPS
ZARTMAN JAMES L FEDERAL GENERALS CORPS
ZARTMAN SARA B FEDERAL GENERALS CORPS
ZIEGELER KLAUS 142ND PVI CO G
ZIEGELER NICHOLAS 142ND PVI CO G
ZIMMERMAN KATHLEEN M 140TH PVI CO A
ZIMMERMAN MARY C 140TH PVI CO A
ZIMMERMAN ROBERT M 140TH PVI CO A

Last update: 2/22/19